Kamerali sohbet

Kameralı sohbet siteleri üzerinde webkamera kullanarak sohbet edebileceğiniz sitelerdir.Bu gibi sitelerde mikrofon ve kamerasız sohbet etmeniz sıkıcı olabilir.Kameralı sohbet siteleri arasında sesli sohbet siteleri , omegle sitesi , gchat tarzı siteler ve dialogoo gibi farklı konsepte sahip siteler mevcuttur.
Omegle  Kameralı sohbet  
Bu sitelerde insanlar karşılıklı kamera açarak yada sesli bir şekilde sohbet edebilirler.Bahsettiğim sitelerden özellikle omegle.com ile popülerleşen omegle chat sitesinde random olarak seçilen herhangi bir insan ile görüntülü sohbet yapabilirsiniz.Bu sitenin farklı olmasının nedeni ise hem ücretsiz hemde üyelik gerektirmemesidir.Üyeliksiz kameralı sohbet arayanlar için vazgeçilmez bir alternatif chat olabilir.

Ayrıca dialogoo gibi yada chatrandom.com daki multi chat gibi stillerde çokca tercih edilen görüntülü sohbet siteleridir. Sizlere alternatif olarak sunabileceğim siteler olarak aşağıdaki bağlantıları önerebilirim.Buralarda hem yazılı hemde kameralı sohbet tarzı siteler ile karşılaşabilirsiniz.
Omegle sohbet üzerinde aktif etmiş olduğumuz omegle türkçe üzerinde türkiyeden giriş yapan omegla sohbet kullanıcıları ile kameralı sohbet yapmanız mümkündür.Buradaki kamera sohbet random olup , kullanıcıları random olarak aramanızı sağlar.Random omegle sohbet kullanıcıları ile bedava kameralı sohbet yapabilirsiniz.Görüntülü sohbet sitelerinden farkı,üyeliksiz ve üceretsiz olmasıdır.Böylece omegle benzeri siteler olarak siteminizi kullanmanızı ve paylaşmanızı istiyoruz. ücretsiz kameralı sohbet, ücretsiz kameralı arkadaşlık gibi bir çok aramada kullanıcılar sitemizi tercih etmekten hiç bir zaman çekinmediler. Eğerki omegle üzerinden mahkeme kararı ile yasaklanırsanız yapmanız gereken şey hemen dns değiştirmektir.Dns değiştirmek için ise yapmanız gereken sizlere aşağıda vereceğim bağlantıya giriş yapmanızdır.Böylece omegle üzerinde yine eskisi gibi chat yapmaya devam edebilirsini.Hemen şimdi bu bağlantıyı takip edin ve omegle mahkeme kararını dns değişerek aşın. "Mahkeme kararı ile yasaklı sitelere giriş" Buradan girdiğiniz bağlantı üzerinden dns numaranızı değiştirin.İtser android telefondan ister ipad,iphone yada galaksi den girin yada windows7 8 farketmez.Bu bağlantıda yer alan videolar sizlere yadımcı olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

En fazla okunan

Sidebar One

Popular Posts

Stats